Cold Formed Steel 
​Prefabricated Structure System​​​​​​​

سیستم ساختمانی پیش‌ساخته سردنورد (C.F.S): نوآوری در صنعت ساخت و ساز
کامیارسازه، پیشرو در تولید و اجرای سیستم پیش‌ساخته سردنورد (C.F.S) در ایران، رویکردی پیشرفته‌تر نسبت به روش‌های سنتی و دیگر سیستم‌های پیش‌ساخته را ارائه می‌دهد. این سیستم، با استفاده از مقاطع ضخیم سرد نورد گالوانیزه و اتصالات محکم پیچ و مهره‌ای، نه تنها دوام و استحکام بالایی را تضمین می‌کند بلکه نصب آسان و سریع آن نیازی به استفاده از جرثقیل‌های سنگین ندارد، اگرچه استفاده از جرثقیل‌های سبک می‌تواند فرآیند را تسریع بخشد.

این سیستم، منطبق با آخرین فناوری‌های صنعتی سازی ساختمان، تاییدیه‌های فنی لازم و استانداردهای روز آیین‌نامه‌ها را دریافت کرده است. همچنین، با تعبیه بازشوهای مورد نیاز در قطعات سازه‌ای، امکان عبور آسان شبکه‌های تاسیساتی (مکانیکی و الکتریکی) فراهم می‌شود.

یکی از مزایای برجسته C.F.S، کاهش چشمگیر وزن مرده ساختمان است که نه تنها باعث صرفه‌جویی در مصرف آهن (۲۵ تا ۴۰ کیلوگرم بر متر مربع در مقابل ۵۵ تا ۷۷ کیلوگرم بر متر مربع در سازه‌های اسکلت فولادی متداول) می‌شود بلکه نیروی جانبی ناشی از زلزله را به طور قابل توجهی کاهش می‌دهد، این سیستم را به انتخابی ایده‌آل برای مناطق زلزله‌خیز تبدیل می‌کند.

پروفایل های مورد استفاده در سیستم C.F.S

کاربردهای گسترده‌ای از این سیستم شامل مجتمع‌های مسکونی و اداری تا ۴ طبقه، ویلاها، استراحتگاه‌ها، کمپ‌های بزرگ، مدارس، مراکز درمانی، ساختمان‌های سریع‌الاحداث برای​​​​​​​ اسکان اضطراری، مراکز خرید و اضافه اشکوب بر روی ساختمان‌های موجود می‌باشد.

پروفایل های مورد استفاده در این سیستم​​​​​​​

سیستم سازه‌ای پیش‌ساخته سردنورد انقلابی در صنعت ساخت‌وساز است که با ارائه مزایایی فراتر از روش‌های صنعتی سازی متداول، استاندارد جدیدی را تعریف می‌کند. این سیستم، که بر پایه اعضای سازه‌ای مانند ستون‌ها، تیرهای اصلی و فرعی و مهاربندها بنا شده است، مزایای ویژه‌ای را به همراه دارد:​​​​​​​


مزایای بی‌نظیر سیستم سازه‌ای پیش‌ساخته سردنورد ​​​​​​​C.F.S

ارائه استحکام بالا با وزن کمتر
​​​​​​​
صلبیت برابر با سازه‌های گرم نورد و بتن آرمه

ساخت بدون نیاز به خرپا
دامنه وسیعی از طراحی معماری بدون محدودیت دهانه تا ۹ متر

حجم کم قطعات سازه‌ای
سرعت نصب بسیار زیاد و کاهش قابل توجه هزینه‌های حمل و نقل

پایداری ایده‌آل در برابر زلزله
​​​​​​​​​​​​​​
کاهش ۶۰ درصدی وزن مرده ساختمان به همراه اتصالات مستحکم

 اجرای سریع
​​​​​​​
عدم نیاز به ماشین‌آلات سنگین و قابلیت استفاده از نیروی کار غیرمتخصص:

صرفه‌جویی در مصرف انرژی و سازگاری با محیط زیست
​​​​​​​​​​​​​​
کاهش دورریز و تأمین الزامات مبحث ۱۹

عمر مفید ۵۰ ساله با قابلیت احداث در هر شرایط آب و هوایی
مقاومت بالا در برابر پوسیدگی 

کیفیت تضمین شده
​​​​​​​​​​​​​​
افزایش فوق‌العاده کیفیت با 90 درصد ساخت در کارخانه

کاهش هزینه‌ها
 انتخابی اقتصادی نسبت به سیستم های رایج


​​​​​​​با کامیارسازه، به سوی آینده‌ای نوین در صنعت ساختمان گام بردارید؛​​​​​​​ جایی که کیفیت، ایمنی و کارآیی در اولویت قرار دارند.​​​​​​​